TrueCrypt

TrueCrypt dla Mac

Prawdziwe bezpieczeństwo danych

TrueCrypt to darmowe, otwarte oprogramowanie szyfrujące. Program używa najsilniejszych znanych algorytmów. Według naszej wiedzy, TrueCrypt zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa danych.Program pozwala uniknąć kompromitacji zaszyfrowanych... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Najpotężniejsze dostępne algorytmy szyfrujące
  • Szybkie szyfrowanie i deszyfrowanie w locie
  • Łatwa obsługa

Wady

  • Możesz bezpowrotnie utracić dostęp do zaszyfrowanych danych
  • Pełne bezpieczeństwo gwarantuje jedynie najnowsza wersja programu, trzeba pamiętać o aktualizacjach

Niezbędny
10
TrueCrypt to darmowe, otwarte oprogramowanie szyfrujące. Program używa najsilniejszych znanych algorytmów. Według naszej wiedzy, TrueCrypt zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa danych.

Program pozwala uniknąć kompromitacji zaszyfrowanych danych nawet w wypadku konieczności ujawnienia hasła. Wynika to z możliwości tworzenia ukrytych wolumenów, niewidocznych dla atakującego.

TrueCrypt ma otwarty kod, dzięki czemu mamy gwarancję, że nie są w nim ukryte żadne "furtki". Odpowiednio zastosowany TrueCrypt sprawi, że zaszyfrowane dane będą niedostępne dla intruzów. Szyfrowanie oferowane przez program jest używane przez administrację USA i uznawane za niemożliwe do złamania w rozsądnym czasie.

Obsługa programu jest łatwa dzięki wbudowanym kreatorom i szczegółowym instrukcjom. Warto jednak zapoznać się z dokumentacją. Zaszyfrowanych danych po utracie hasła po prostu nie da się odczytać. TrueCrypt bardzo sprawnie szyfruje i deszyfruje dane "w locie". Nawet zaszyfrowanie partycji systemowej nie powoduje zauważalnego spadku wydajności.

TrueCrypt to prawdopodobnie najlepsze w tej chwili rozwiązanie szyfrujące. Jeśli chcesz zabezpieczyć część danych przed ciekawością intruzów, pobierz TrueCrypt i będziesz spać spokojnie.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na mac

TrueCrypt

Download

TrueCrypt 7.0

Opinie użytkowników o TrueCrypt

Sponsorowany×